|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי שנתיים אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של TERRAMASTER בישראל |
| משקל בק"ג | 0.00 |
|---|
| מפרט חומרה | |
|---|---|
| מותג | TERRAMASTER |
| Disk Slot Number | 2bay |
| סוגי כוננים תואמים | 3.5" SATA HDD / 2.5" SATA HDD / 2.5" SATA SSD |
| מידע נוסף | |
| System Fan | 80 mm x 80 mm x25mm (x 1) |
| ספק כוח | 40 W |
| AC Input Voltage | 100V to 240V AC |
| Current Frequency | 50/60 HZ, Single Phase |
| צריכת חשמל | 19.4 W(Fully loaded Seagate 22TB ST22000NM001E hard drive(s) in read/write state) / 5.2 W (Fully loaded Seagate 22TB ST22000NM001E hard drive(s) in hibernation) |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת
