תנאי רכישה ואחריות
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי שנתיים אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של TERRAMASTER בישראל |
מידות המוצר
| גובה | 222mm |
|---|---|
| רוחב | 119mm |
| עומק | 154mm |
| גובה כולל אריזה | 258mm |
| רוחב כולל אריזה | 220mm |
| עומק כולל אריזה | 170mm |
| משקל בק"ג | 2.20 |
מפרט טכני
| מפרט חומרה | |
|---|---|
| מותג | TERRAMASTER |
| דגם מעבד | Intel® N95 Max burst up to 3.4 GHz |
| CPU Architecture | 64-bit ARM |
| Hardware Encryption Engine | כן |
| זיכרון RAM | 8GB DDR5 non-ECC SODIMM |
| מקסימום זיכרון RAM | 32GB DDR5 non-ECC SODIMM |
| Disk Slot Number | 2bay |
| קיבולת אחסון פנימית מרבית | 44TB (22TB x 2) |
| סוגי כוננים תואמים | SATA HDD 3.5"/2.5" SATA HDD/2.5" SATA SSD |
| Hot Swappable Drive | כן |
| חיבור חיצוני | |
| Network Jack | RJ-45 2.5GbE Network Jack x2 |
| USB 3.2 Gen1 Port | 2 |
| HDMI | 1 |
| M.2 Drive Slots | 2 |
| מידע נוסף | |
| Form Factor | Tower |
| מעטפת המוצר | Aluminum Alloy |
| System Fan | 80x80x25mm 1PCS |
| עצמת רעש | 19.0 dB(A) |
| ספק כוח | 40W |
| AC Input Voltage | 100V - 240V AC |
| Current Frequency | 50/60Hz, Single frequency |
| צריכת חשמל | 22.0W |
שירות ותמיכה
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
שאלות גולשים
חוות דעת
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי שנתיים אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של TERRAMASTER בישראל |
| גובה | 222mm |
|---|---|
| רוחב | 119mm |
| עומק | 154mm |
| גובה כולל אריזה | 258mm |
| רוחב כולל אריזה | 220mm |
| עומק כולל אריזה | 170mm |
| משקל בק"ג | 2.20 |
| מפרט חומרה | |
|---|---|
| מותג | TERRAMASTER |
| דגם מעבד | Intel® N95 Max burst up to 3.4 GHz |
| CPU Architecture | 64-bit ARM |
| Hardware Encryption Engine | כן |
| זיכרון RAM | 8GB DDR5 non-ECC SODIMM |
| מקסימום זיכרון RAM | 32GB DDR5 non-ECC SODIMM |
| Disk Slot Number | 2bay |
| קיבולת אחסון פנימית מרבית | 44TB (22TB x 2) |
| סוגי כוננים תואמים | SATA HDD 3.5"/2.5" SATA HDD/2.5" SATA SSD |
| Hot Swappable Drive | כן |
| חיבור חיצוני | |
| Network Jack | RJ-45 2.5GbE Network Jack x2 |
| USB 3.2 Gen1 Port | 2 |
| HDMI | 1 |
| M.2 Drive Slots | 2 |
| מידע נוסף | |
| Form Factor | Tower |
| מעטפת המוצר | Aluminum Alloy |
| System Fan | 80x80x25mm 1PCS |
| עצמת רעש | 19.0 dB(A) |
| ספק כוח | 40W |
| AC Input Voltage | 100V - 240V AC |
| Current Frequency | 50/60Hz, Single frequency |
| צריכת חשמל | 22.0W |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת
