מערכת אחסון דגם T12-500 Pro מבית TERRAMASTER
מותג:
TERRAMASTER
TERRAMASTER
במלאי
מק”ט
T12-500Pro
10,335 ₪
8,758 ₪
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי 3 שנות אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של TERRAMASTER בישראל |
| גובה | 334mm |
|---|---|
| רוחב | 163mm |
| עומק | 295mm |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| מפרט חומרה | |
|---|---|
| מותג | TERRAMASTER |
| דגם מעבד | Intel Core i7-1255U |
| Hardware Encryption Engine | כן |
| זיכרון RAM | 16GB DDR5 non-ECC SODIMM |
| מקסימום זיכרון RAM | 64GB DDR5 non-ECC SODIMM |
| Disk Slot Number | 12 |
| קיבולת אחסון פנימית מרבית | 264TB (22 TB x 12) (Capacity may vary by RAID types) |
| סוגי כוננים תואמים | 3.5" SATA HDD / 2.5" SATA HDD / 2.5" SATA SSD |
| חיבור חיצוני | |
| HDMI | 1(HDMI 2.0) |
| מידע נוסף | |
| System Fan | 92 x 92 x 25mm 3PCS |
| ספק כוח | 500 W |
| AC Input Voltage | 100V - 240V AC |
| Current Frequency | 50/60 Hz, Single frequency |
| צריכת חשמל | 115.0 W (Fully loaded WD RED WD221KFGX 22TB hard drive(s) in read/write state) / 34.0 W (Fully loaded WD RED WD221KFGX 22TB hard drive(s) in hibernation) |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת
