מערכת אחסון דגם F8 SSD Plus מבית TERRAMASTER
מותג:
TERRAMASTER
TERRAMASTER
במלאי
מק”ט
F8 SSD Plus
4,465 ₪
3,784 ₪
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי שנתיים אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של TERRAMASTER בישראל |
| גובה | 177mm |
|---|---|
| רוחב | 60mm |
| עומק | 140mm |
| גובה כולל אריזה | 220mm |
| רוחב כולל אריזה | 195mm |
| עומק כולל אריזה | 183mm |
| משקל בק"ג | 0.60 |
| מפרט חומרה | |
|---|---|
| מותג | TERRAMASTER |
| דגם מעבד | Intel® i3 N305 |
| CPU Architecture | up to 3.8 GHz |
| Hardware Encryption Engine | כן |
| מקסימום זיכרון RAM | 32 GB DDR5 non-ECC SODIMM |
| קיבולת אחסון פנימית מרבית | 64 TB (8 TB x8) |
| סוגי כוננים תואמים | - |
| Hot Swappable Drive | לא |
| חיבור חיצוני | |
| Network Jack | RJ-45 10GbE Network Port |
| USB 3.2 Gen1 Port | 3(10Gbps) |
| HDMI | 1 (HDMI 2.0b) |
| M.2 Drive Slots | 8 |
| מידע נוסף | |
| Form Factor | M.2 NVME PCIE |
| מעטפת המוצר | פלסטיק |
| System Fan | 50 x 50 x 10mm 2PCS |
| עצמת רעש | 19.0 dB(A) |
| ספק כוח | Smart, High speed, Middle speed, Low speed 50 x 50 x 10mm 2PCS |
| AC Input Voltage | 100V - 240V AC |
| Current Frequency | 50/60 Hz, Single frequency |
| צריכת חשמל | 45.0 W |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת
