|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי שנתיים אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של TERRAMASTER בישראל |
| גובה | 45mm |
|---|---|
| רוחב | 440mm |
| עומק | 360mm |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| מפרט חומרה | |
|---|---|
| מותג | TERRAMASTER |
| דגם מעבד | intel Core i3-1215U |
| Hardware Encryption Engine | כן |
| זיכרון RAM | 8GB DDR5 non-ECC SODIMM |
| מקסימום זיכרון RAM | 64GB (32 GB+32 GB) DDR5 non-ECC SODIMM |
| Disk Slot Number | 4 |
| קיבולת אחסון פנימית מרבית | 96TB (24TB x4) (Capacity may vary by RAID types) |
| סוגי כוננים תואמים | 3.5" SATA HDD / 2.5" SATA HDD / 2.5" SATA SSD |
| חיבור חיצוני | |
| HDMI | 1(HDMI 2.0) |
| מידע נוסף | |
| System Fan | 40x40x28mm 3PCS |
| ספק כוח | 90W |
| AC Input Voltage | 100V - 240V AC |
| Current Frequency | 50/60 Hz, Single frequency |
| צריכת חשמל | 40.2W(Fully loaded Seagate 4TB ST4000VN008 hard drive(s) in read/write state) / 18.9 W (Fully loaded Seagate 4TB ST4000VN008 hard drive(s) in hibernation) |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת
