|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי שנתיים אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של TERRAMASTER בישראל |
| גובה כולל אריזה | 185 mm |
|---|---|
| רוחב כולל אריזה | 172 mm |
| עומק כולל אריזה | 152 mm |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| מפרט חומרה | |
|---|---|
| מותג | TERRAMASTER |
| Disk Slot Number | 4 |
| מידע נוסף | |
| System Fan | 50 x 50 x 10mm 2PCS |
| ספק כוח | 24 W |
| AC Input Voltage | 100V to 240V AC |
| Current Frequency | 50/60 Hz, Single Phase |
| צריכת חשמל | 15.0 W (Fully loaded Seagate 2TB M.2 SSDs in read/write state)/6.0 W (Fully loaded Seagate 2TB M.2 SSDs in hibernation) |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת