|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי שנתיים אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של TERRAMASTER בישראל |
| גובה כולל אריזה | 112.5 mm |
|---|---|
| רוחב כולל אריזה | 60.0mm |
| עומק כולל אריזה | 33.0mm |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| מפרט חומרה | |
|---|---|
| מותג | TERRAMASTER |
| Disk Slot Number | 1 |
| קיבולת אחסון פנימית מרבית | 8 TB (8TB SSD * 1) |
| סוגי כוננים תואמים | PCle3.0/4.0/5.0 NVMe M.2 2280 SSD |
| מידע נוסף | |
| System Fan | N/A |
| ספק כוח | USB 5V |
| צריכת חשמל | 7.5 W (Built-in Samsung 990 Pro 4TB M.2 SSD in read/write state) /5.5 W (Built-in Samsung 990 Pro 4TB M.2 SSD in hibernation) |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת