|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי שנתיים אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של TERRAMASTER בישראל |
| גובה | 138mm |
|---|---|
| רוחב | 60mm |
| עומק | 140mm |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| מפרט חומרה | |
|---|---|
| מותג | TERRAMASTER |
| דגם מעבד | Intel N95 |
| Hardware Encryption Engine | כן |
| זיכרון RAM | 8GB DDR5 non-ECC SODIMM |
| מקסימום זיכרון RAM | 32 GB DDR5 non-ECC SODIMM |
| קיבולת אחסון פנימית מרבית | 32 TB (8 TB x4) (Capacity may vary by RAID types) |
| חיבור חיצוני | |
| HDMI | 1 x HDMI 2.b |
| מידע נוסף | |
| System Fan | 50 x 50 x 10mm 2PCS |
| ספק כוח | 48 W |
| AC Input Voltage | 100V - 240V AC |
| Current Frequency | 50/60 Hz, Single frequency |
| צריכת חשמל | 32.0 W(Fully loaded Seagate 2TB M.2 SSDs in read/write state) / 8.0 W (Fully loaded Seagate 2TB M.2 SSDs in hibernation) |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת
