|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי שנתיים אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של TERRAMASTER בישראל |
| גובה כולל אריזה | 300mm |
|---|---|
| רוחב כולל אריזה | 275mm |
| עומק כולל אריזה | 186mm |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| מפרט חומרה | |
|---|---|
| מותג | TERRAMASTER |
| דגם מעבד | Intel Celeron N5095 |
| Hardware Encryption Engine | כן |
| זיכרון RAM | 4 GB DDR4 non-ECC SODIMM |
| מקסימום זיכרון RAM | 16GB DDR4 non-ECC SODIMM |
| Disk Slot Number | 4 |
| קיבולת אחסון פנימית מרבית | 120 TB (30TB x4) (Capacity may vary by RAID types) |
| סוגי כוננים תואמים | 3.5" SATA HDD 2.5" SATA HDD 2.5" SATA SSD |
| חיבור חיצוני | |
| HDMI | 1 x HDMI |
| מידע נוסף | |
| System Fan | 120 x 120 x 25mm 1PCS |
| ספק כוח | 90 W |
| AC Input Voltage | 100V - 240V AC |
| Current Frequency | 50/60 Hz, Single frequency |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת