מערכת אחסון דגם F4-425 Plus מבית TERRAMASTER
מותג:
TERRAMASTER
TERRAMASTER
במלאי
מק”ט
F4-425 Plus
2,977 ₪
2,523 ₪
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי שנתיים אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של TERRAMASTER בישראל |
| גובה | 150 mm |
|---|---|
| רוחב | 181 mm |
| עומק | 219 mm |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| מפרט חומרה | |
|---|---|
| מותג | TERRAMASTER |
| דגם מעבד | Intel® N150 Quad-Core |
| Hardware Encryption Engine | כן |
| זיכרון RAM | 16GB DDR5 non-ECC SODIMM |
| מקסימום זיכרון RAM | 32 GB DDR5 non-ECC SODIMM |
| Disk Slot Number | 4 |
| קיבולת אחסון פנימית מרבית | 120 TB (30TB x4) (Capacity may vary by RAID types) |
| סוגי כוננים תואמים | 3.5" SATA HDD / 2.5" SATA HDD / 2.5" SATA SSD |
| חיבור חיצוני | |
| HDMI | 1 x HDMI |
| מידע נוסף | |
| System Fan | 120 x 120 x 25mm 1PCS |
| עצמת רעש | 20.9 dB(A) (Using 4 SATA HDDs/SSDs in standby mode; Test environment noise: 17.3dB(A); Test distance: 1m) |
| AC Input Voltage | 100V - 240V AC |
| Current Frequency | 50/60 Hz, Single frequency |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת
