כונן קשיח Skyhawk Surveillance בנפח 10TB דגם ST10000VE001 מבית Seagate
מותג:
SEAGATE
במלאי
מק”ט
ST10000VE001
2,024 ₪
1,715 ₪
|
עד 3 תשלומים בכרטיס אשראי |
| גובה | 26.11mm |
|---|---|
| רוחב | 101.85mm |
| עומק | 146.99mm |
| משקל בק"ג | 720.00 |
| כבל חשמל חיצוני | לא |
| נתונים כלליים | |
|---|---|
| מותג | SEAGATE |
| Form Factor | "3.5 |
| נפח אחסון | 10TB |
| מהירות (RPM) | 7200 |
| זכרון מטמון - CASH MEMORY | 256MB |
| Interface | SATA 6.0 Gb/s |
| תוכנת גיבוי אוטומטי | לא |
| Vibration resistance | לא |
| Shock resistance | לא |
| Password Protected | לא |
| אטימות למים ואבק | לא |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת