כונן קשיח Exos M בנפח 32TB דגם ST32000NM004K מבית Seagate
מותג:
SEAGATE
במלאי
מק”ט
ST32000NM004K
6,862 ₪
5,815 ₪
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי |
| גובה | 26.1mm |
|---|---|
| רוחב | 101.85mm |
| עומק | 147.0mm |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| כבל חשמל חיצוני | לא |
| נתונים כלליים | |
|---|---|
| מותג | SEAGATE |
| נפח אחסון | 32TB |
| מהירות (RPM) | 7200 |
| זכרון מטמון - CASH MEMORY | 512MB |
| תוכנת גיבוי אוטומטי | לא |
| Vibration resistance | לא |
| Shock resistance | לא |
| Password Protected | לא |
| אטימות למים ואבק | לא |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת