כונן קשיח Exos M בנפח 30TB דגם ST30000NM004K מבית Seagate
מותג:
SEAGATE
במלאי
מק”ט
ST30000NM004K
6,435 ₪
5,453 ₪
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי |
| גובה | 26.1mm |
|---|---|
| רוחב | 101.85mm |
| עומק | 147.0mm |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| כבל חשמל חיצוני | לא |
| נתונים כלליים | |
|---|---|
| מותג | SEAGATE |
| נפח אחסון | 30TB |
| מהירות (RPM) | 7200 |
| Recording Technology | CMR |
| תוכנת גיבוי אוטומטי | לא |
| Vibration resistance | לא |
| Shock resistance | לא |
| Password Protected | לא |
| אטימות למים ואבק | לא |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת