כונן קשיח חיצוני Expansion Desktop Hard Drive בנפח 28TB מבית Seagate דגם STKP28000400
מותג:
SEAGATE
במלאי
מק”ט
STKP28000400
4,541 ₪
3,848 ₪
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי שנתיים אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של Seagate בישראל |
| רוחב | 41.90mm |
|---|---|
| עומק | 125mm |
| אורך | 178.75mm |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| כבל חשמל חיצוני | לא |
| נתונים כלליים | |
|---|---|
| מותג | SEAGATE |
| נפח אחסון | 28TB |
| Interface | USB 3.0 |
| תוכנת גיבוי אוטומטי | לא |
| Vibration resistance | לא |
| Shock resistance | לא |
| Password Protected | לא |
| אטימות למים ואבק | לא |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת