כונן קשיח חיצוני One Touch Drive with Hub בנפח 12TB מבית Seagate דגם STLC12000402
מותג:
SEAGATE
אזל מהמלאי
מק”ט
STLC12000402
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי שנתיים אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של Seagate בישראל |
| רוחב | 129.9mm |
|---|---|
| עומק | 45.3mm |
| אורך | 198.5mm |
| משקל בק"ג | 1.25 |
| כבל חשמל חיצוני | לא |
| נתונים כלליים | |
|---|---|
| מותג | SEAGATE |
| Form Factor | "3.5 |
| נפח אחסון | 12TB |
| Interface | USB 3.0 |
| תוכנת גיבוי אוטומטי | לא |
| Vibration resistance | לא |
| Shock resistance | לא |
| Password Protected | לא |
| אטימות למים ואבק | לא |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת