כונן קשיח פנימי Ultrastar® DC HC590 בנפח 26TB דגם WUH722626ALE6L4 מבית Western Digital
מותג:
Western Digital
Western Digital
במלאי
מק”ט
WUH722626ALE6L4
5,713 ₪
4,842 ₪
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי |
| גובה | 26.11mm |
|---|---|
| רוחב | 101.6mm |
| אורך | 146.71mm |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| כבל חשמל חיצוני | לא |
| נתונים כלליים | |
|---|---|
| מותג | Western Digital |
| Form Factor | "3.5 |
| נפח אחסון | 26TB |
| מהירות (RPM) | 7200 |
| Interface | SATA 6Gb/s |
| Recording Technology | CMR |
| תוכנת גיבוי אוטומטי | לא |
| Vibration resistance | לא |
| Shock resistance | לא |
| Password Protected | לא |
| אטימות למים ואבק | לא |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת