מסך מחשב מקצועי "24 Full HD IPS תוצרת LG דגם: 24BK55WP-B מעודפים
מותג:
LG
במלאי
מק”ט
24BK55WP-B
499 ₪
423 ₪
סקירה כללית
מסך מקצועי פאנל IPS בפורמט 16:10 כולל רמקולים + מתאם מיני פיסי מתנה
מוצר חדש, אריזה פגומה
|
מוצרים מתצוגה - מוצרים שהיו בתצוגה בחנות ו/או בשימוש קודם בחנות או אצל לקוח פרטי, או מוצרים שנפתחו לטובת בדיקה. המוצר נבדק ע"י מעבדה ראשית, נמצא תקין לחלוטין, ומגיע עם שנה אחריות קבוצת ח.י. - היבואנית הרשמית. הכמות מוגבלת על בסיס כל הקודם זוכה. המבצעים הינם ללקוחות פרטיים בלבד. |
| רוחב | 55.8 ס"מ |
|---|---|
| גובה | 37 ס"מ |
| עומק | 5.8 ס"מ |
| רוחב כולל מעמד | 55.8 ס"מ |
| גובה כולל מעמד | 39.5 ס"מ |
| עומק כולל מעמד שולחני | 23.9 ס"מ |
| משקל בק"ג | 5.60 |
| מידע כללי | |
|---|---|
| גודל מסך | "24 |
| סוג מסך | שטוח |
| צפייה ואיכות תמונה | |
| רזולוציה | FHD 1200x1920 |
| בהירות (קנדלה\מ“ר) | 300cd/m² |
| זווית צפייה | 178º/178º |
| זמן תגובה (GTG) | 5Ms |
| יחס גובה-רוחב | 16:10 |
| יחס ניגודיות | 1000:1 |
| קצב רענון | 60Hz |
| שמע | |
| חיבור אוזניות | כן |
| רמקולים מובנים | לא |
| חיבורים | |
| HDMI | 1 |
| DisplayPort | כן |
| USB TYPE-C | לא |
| Thunderbolt | לא |
| כיוונון | |
| Pivot (סיבוב על ציר) | לא |
| כיוונון גובה | כן |
| הטייה | כן |
| swivel | לא |
| הספק | |
| צריכת חשמל בהמתנה | 0.3W |
| צריכת חשמל | 19W |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת