מסך ''27 גיימינג UltraGear™ QHD OLED תוצרת LG דגם: 27GS95QE-B
מותג:
LG
במלאי
מק”ט
27GS95QE-B
3,790 ₪
3,212 ₪
|
עד 3 תשלומים בכרטיס אשראי 3 שנות אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של מסכי מחשב LG בישראל |
| רוחב | 60.44 ס"מ |
|---|---|
| גובה | 35.06 ס"מ |
| עומק | 4.53 ס"מ |
| רוחב כולל מעמד | 60.44 ס"מ |
| גובה כולל מעמד | 46.44 ס"מ |
| עומק כולל מעמד שולחני | 25.8 ס"מ |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| משקל כולל מעמד | 7.35 ק"ג |
| מידע כללי | |
|---|---|
| קטגוריה | ULTRAGEAR OLED |
| גודל מסך | "27 |
| סוג מסך | שטוח |
| צפייה ואיכות תמונה | |
| רזולוציה | 2560x1440 |
| בהירות (קנדלה\מ“ר) | 275cd/m² |
| זווית צפייה | 178º/178º |
| זמן תגובה (GTG) | 0.03Ms GTG |
| יחס גובה-רוחב | 16:9 |
| יחס ניגודיות | 1,500,000:1 |
| קצב רענון | 240Hz |
| שמע | |
| חיבור אוזניות | כן |
| רמקולים מובנים | לא |
| חיבורים | |
| HDMI (2.1) | 2 |
| DisplayPort | כן |
| USB TYPE-C | לא |
| Thunderbolt | לא |
| תכונות מיוחדות | |
| HDR | HDR 10 |
| ™AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| כיוונון | |
| Pivot (סיבוב על ציר) | כן |
| כיוונון גובה | כן |
| הטייה | כן |
| swivel | כן |
| הספק | |
| צריכת חשמל בהמתנה | 0.5W |
| צריכת חשמל | 37.7W |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת