מסך מחשב גיימינג מקצועי ''32 UltraGear™ QHD IPS תוצרת LG דגם: 32GS75Q-B
מותג:
LG
במלאי
מק”ט
32GS75Q-B
1,690 ₪
1,432 ₪
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי 3 שנות אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של מסכי מחשב LG בישראל |
| רוחב | 71.4 ס"מ |
|---|---|
| גובה | 42.8 ס"מ |
| עומק | 5.09 ס"מ |
| רוחב כולל מעמד | 71.4 ס"מ |
| גובה כולל מעמד | 49 ס"מ |
| עומק כולל מעמד שולחני | 29.2 ס"מ |
| משקל בק"ג | 7.30 |
| מידע כללי | |
|---|---|
| קטגוריה | ULTRAGEAR GAMING |
| גודל מסך | ''31.5 |
| סוג מסך | שטוח |
| צפייה ואיכות תמונה | |
| רזולוציה | 2560x1440 |
| בהירות (קנדלה\מ“ר) | 400cd/m² |
| זווית צפייה | 178º/178º |
| זמן תגובה (GTG) | 1ms GTG |
| יחס גובה-רוחב | 16:9 |
| יחס ניגודיות | 1000:1 |
| קצב רענון | 165Hz |
| שמע | |
| חיבור אוזניות | כן |
| רמקולים מובנים | לא |
| חיבורים | |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | כן |
| USB TYPE-C | לא |
| Thunderbolt | לא |
| כיוונון | |
| Pivot (סיבוב על ציר) | לא |
| כיוונון גובה | כן |
| הטייה | כן |
| swivel | לא |
| הספק | |
| צריכת חשמל בהמתנה | 0.5W |
| צריכת חשמל | 50W |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת