צג "LG MyView Smart 34 ביחס 21:9 WQHD UltraWide קעור עם webOS תוצרת LG דגם: 34SR65QC-W
מותג:
LG
במלאי
מק”ט
34SR65QC-W
מחיר למוצר חדש
1,990 ₪
1,686 ₪
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי 3 שנות אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של מסכי מחשב LG בישראל |
| רוחב | 80.91 ס"מ |
|---|---|
| גובה | 36.94 ס"מ |
| עומק | 9.14 ס"מ |
| רוחב כולל מעמד | 80.91 ס"מ |
| גובה כולל מעמד | 56.84 ס"מ |
| עומק כולל מעמד שולחני | 25.99 ס"מ |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| משקל כולל מעמד | 7 ק"ג |
| מידע כללי | |
|---|---|
| קטגוריה | ULTRAWIDE |
| גודל מסך | "34 |
| סוג מסך | קעור |
| צפייה ואיכות תמונה | |
| רזולוציה | 3440x1440 |
| בהירות (קנדלה\מ“ר) | 300cd/m² |
| זווית צפייה | 178º/178º |
| זמן תגובה (GTG) | 5Ms |
| יחס גובה-רוחב | 21:09 |
| יחס ניגודיות | 3000:01 |
| קצב רענון | 100Hz |
| שמע | |
| חיבור אוזניות | כן |
| רמקולים מובנים | כן |
| חיבורים | |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | לא |
| USB TYPE-C | לא |
| Thunderbolt | לא |
| כיוונון | |
| Pivot (סיבוב על ציר) | לא |
| כיוונון גובה | כן |
| הטייה | כן |
| swivel | לא |
| הספק | |
| צריכת חשמל בהמתנה | 0.5W |
| צריכת חשמל | 60W |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת