מסך מחשב ''23.8 ™QHD IPS with USB Type-C תוצרת LG דגם: 24U631A-B
מותג:
LG
במלאי
מק”ט
24U631A-B
649 ₪
550 ₪
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי 3 שנות אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של מסכי מחשב LG בישראל |
| רוחב | 53.94 ס"מ |
|---|---|
| גובה | 32.13 ס"מ |
| עומק | 4.57 ס"מ |
| רוחב כולל מעמד | 53.94 ס"מ |
| גובה כולל מעמד | 41.36 ס"מ |
| עומק כולל מעמד שולחני | 21.5 ס"מ |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| משקל כולל מעמד | 3.6 ק"ג |
| מידע כללי | |
|---|---|
| קטגוריה | לבית ולמשרד |
| גודל מסך | "23.8 |
| סוג מסך | שטוח |
| צפייה ואיכות תמונה | |
| רזולוציה | 2560x1440 |
| בהירות (קנדלה\מ“ר) | 250cd/m² |
| זמן תגובה (GTG) | 5Ms |
| יחס ניגודיות | 1000:1 |
| קצב רענון | 100Hz |
| שמע | |
| חיבור אוזניות | כן |
| רמקולים מובנים | לא |
| חיבורים | |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | לא |
| USB TYPE-C | לא |
| Thunderbolt | לא |
| תכונות מיוחדות | |
| HDR | HDR 10 |
| כיוונון | |
| Pivot (סיבוב על ציר) | לא |
| כיוונון גובה | לא |
| הטייה | כן |
| swivel | לא |
| הספק | |
| צריכת חשמל בהמתנה | 0.5W |
| צריכת חשמל | 17W |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת