צג גיימינג חכם "32 LG UltraGear™ תוצרת LG דגם: 32G810SA-W
מותג:
LG
במלאי
מק”ט
32G810SA-W
3,490 ₪
2,958 ₪
|
עד 36 תשלומים בכרטיס אשראי 3 שנות אחריות על ידי קבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של מסכי מחשב LG בישראל |
| רוחב | 71.46 ס"מ |
|---|---|
| גובה | 42.85 ס"מ |
| עומק | 6.77 ס"מ |
| רוחב כולל מעמד | 71.46 ס"מ |
| גובה כולל מעמד | 62.41 ס"מ |
| עומק כולל מעמד שולחני | 27.91 ס"מ |
| משקל בק"ג | 0.00 |
| משקל כולל מעמד | 10.5 ק"ג |
| מידע כללי | |
|---|---|
| קטגוריה | ULTRAGEAR GAMING |
| גודל מסך | "32 |
| סוג מסך | שטוח |
| צפייה ואיכות תמונה | |
| רזולוציה | 3840x2160 |
| בהירות (קנדלה\מ“ר) | 400cd/m² |
| זווית צפייה | 178º/178º |
| זמן תגובה (GTG) | 1ms GTG |
| יחס גובה-רוחב | 16:9 |
| יחס ניגודיות | 1000:1 |
| קצב רענון | 144Hz |
| שמע | |
| חיבור אוזניות | כן |
| רמקולים מובנים | כן |
| חיבורים | |
| HDMI | 2 |
| DisplayPort | כן |
| USB TYPE-C | לא |
| Thunderbolt | לא |
| תכונות מיוחדות | |
| HDR | HDR 10 |
| ™AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| NVIDIA G-SYNC | כן |
| כיוונון | |
| Pivot (סיבוב על ציר) | כן |
| כיוונון גובה | כן |
| הטייה | כן |
| swivel | כן |
| הספק | |
| צריכת חשמל בהמתנה | 0.5W |
| צריכת חשמל | 42.27W |
התקשרו אלינו
6683*
- שעות פעילות המוקד: א'-ה' 8:00 - 16:00
- שישי 8:00 - 12:00
מכירים את המוצר? נשמח לקבל חוות דעת