אנחנו
קבוצת ח.י.

משנת 1986

על החברה

קבוצת ח.י.

הינה אחת הקבוצות המובילות בישראל ליבוא ושיווק של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה ולתכנון וביצוע של פרויקטים בתחום מוצרי החשמל, האלקטרוניקה, מיזוג אוויר, תאורת לד, תקשורת ואנרגיה סולארית. המעניקה פתרונות ללקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים.

הסיפור שלנו החל בשנת 1986, ביוזמה עסקית צנועה, של איש צעיר אחד עם חזון גדול. ללא משרד או משקיעים, ללא כתובת קבועה או מחסן ואפילו ללא הסכום הזעום הנדרש לרישומה של החברה, החל מייסד הקבוצה, יוסי סרודי, למכור רכיבים אלקטרוניים מתא המטען של טנדר ישן. בניגוד מוחלט לעולם הרכיבים האלקטרוניים הטכנולוגי וה'קר', ליוסי הייתה גישה מיוחדת ללקוחות ולשותפים וחום אנושי יוצא דופן.

לאורך 36 שנה, העסק הקטן, הלך והתפתח לקבוצה עסקית מצליחה, עם עשייה ענפה במגוון רחב של תחומים, הכוללת 12 חברות ומעסיקה למעלה מ- 700 עובדים. אבל עם זאת, שמרנו על אופי מיוחד בסביבה העסקית בה אנו פועלים - מקום עבודה המכבד כל עובד ועובד ועושה את המיטב כדי שהוא ירגיש שותף אמיתי לדרך וצוות רתום ומסור ששם את הלקוח במרכז ועושה כל מאמץ, כדי להעניק לו מענה מקצועי ומהיר, פתרונות מתקדמים ומדויקים ושירות אנושי ואכפתי.

החזון והתשוקה של הימים הראשונים ממשיכים ללוות אותנו גם כיום - הבנו שהיום יותר מתמיד, במציאות בה העולם העסקי והטכנולוגיה משתנים ללא הרף, עלינו להתמקד במה שייחד אותנו לאורך השנים ובמה שחשוב באמת - באנשים. בכל אחד ואחת מהעובדים, השותפים והלקוחות שלנו. הבנו שהמיקוד בלקוח והדאגה לו, מתוך הקשבה והבנה אמיתית של צרכיו, הוא זה שייקח אותנו רחוק ויוביל אותנו קדימה לעבר שיאים חדשים.

צועדים קדימה

על בסיס התובנה הזו, הגדרנו מחדש גם את הערכים המלווים אותנו לאורך כל השנים, ושבהם טמונים סוד הצלחתנו ומקור העוצמה שלנו:
הקשבה ומכוונות לקוח - כל פעילות בקבוצה נבחנת קודם כל על פי טובת הלקוח, מבוססת על הקשבה ומכוונת למקסם ערך עבורו ולזכות באמונו.
העצמה ויוזמה אישית - העצמת עובדי הקבוצה והפיכתם לשותפים לדרך הרתומים לחזון משותף, רואים את התמונה הגדולה ולוקחים אחריות ויוזמה אישית על סביבתם.
שיפור מתמיד - מחויבות לאתגר את עצמנו באופן מתמיד, להשתפר ולשפר את חווית הלקוח בכל פעם מחדש.
פשטות - מתן פתרונות עם ערך מוסף ברור ומוחשי, שעושים ללקוח חיים קלים.

ההבטחה שלנו "חושבים יותר. עליך" מסמלת את המחויבות ארוכת-הטווח של כל אחד ואחד מאיתנו לשיפור מתמיד של החוויה שאנו מעניקים ללקוחותינו.

בין אם מדובר בלקוחות עסקיים או מוסדיים המתמודדים עם פרויקטים טכנולוגיים מורכבים ובין אם מדובר בלקוחות פרטיים המחפשים מוצר חשמלי מתקדם ואיכותי עם שירות המעניק להם ראש שקט - אנו נמשיך לעשות את הכל כדי שכל לקוח יקבל את מבוקשו בקלות, במהירות ובהגינות.
ותמיד עם חיוך.

הקבוצה פועלת באמצעות מס' חברות: ח.י. אלקטרוניקה ורכיבים בע"מ, ח.י. דיגיטל בע"מ, ח.י. שירות ולוגיסטיקה בע"מ, ח.י. רכיבים בע"מ, אלקטרודן סחר בע"מ, סינודן בע"מ, בסט מובייל בע"מ, ח.י. פתרונות חכמים בע"מ, שאלטר עודפי מוצרי חשמל בע"מ.
החברה מעסיקה מעל ל-700 עובדים, משרדיה ממוקמים בכפר סבא והמרכז הלוגיסטי באיירפורט סיטי.

בין המותגים אותם משווקת קבוצת ח.י. בתחום החשמל והאלקטרוניקה ניתן למנות את Hisense, WD ,SanDisk ,Gorenje, LG, Amazfit
,Seagate, ועוד

המותגים שלנו

הנהלה בכירה

יוסי סרודי
יו"ר ובעלים
איציק חן
משנה ליו"ר, מנכ"ל ח.י. שירות ולוגיסטיקה, חבר דירקטוריון
יריב בן ניסן
סמנכ"ל כספים, חבר דירקטוריון
משה דניאל
מנכ"ל סינודן ושאלטר עודפי מוצרי חשמל
איתי הוכברג
מנכ"ל ח.י. נדלן, חבר דירקטוריון
אוהד ויזל
מנכ"ל ח.י. רכיבים
גיא דה-פיצ'וטו
מנכ"ל ח.י. אלקטרוניקה ורכיבים
דפנה זמיר
יועצת משפטית, חברת דירקטוריון
פרידה ישראלי
ביקורת פנים, רכש, חברת דירקטוריון
מני דהן
מנהל תחום חוויית לקוח ודיגיטל, חבר דירקטוריון
גרישה שוכמן
מנכ"ל חטיבת תאורה
דורי הללי
מנכ"ל ח.י. הפצת אנרגיה
רון לביא
פיתוח עסקי